PŘIHLASTE SVÉ DÍTĚ NA KURZ PLAVÁNÍ JIŽ NYNÍ

Vážení klienti,

PLAVECKÁ ŠKOLA RADLICE od září opět vypisuje KURZY PLAVÁNÍ PRO DĚTI. Pevně věříme, že již nedojde k přerušení provozu a bazén zůstane otevřen. Přihlaste své děti na odpolední kurzy plavání, které budou probíhat od 13. 9. 2021 do 26. 1. 2022. Neplave se v době školních prázdnin a státních svátků.

V přihlášce je možnost slevy z ceny kurzu za neproběhlé lekce. Většina dětí chodila v září a červnu, někteří si vybrali i náhradní lekce v červnu. Jak víte, snažili jsme se vám vyjít maximálně vstříc s náhradami. Děti, které nechodily ze zdravotních nebo osobních důvodů v červnu, mohou získat větší slevu. Vše je třeba zmínit v poznámce přihláškového formuláře nebo mi, prosím, napište e-mail. Slevu z kurzu můžete přenést i na vaše další dítě (např. starší už chodit nebude a mladší začne v září).

Jsem velice rád, že se nám předchozí období karantény, lockdownu a omezení podařilo i díky vaší podpoře přečkat a budeme moci fungovat v běžném režimu. Všem vám děkuji za trpělivost. Všechny vaše připomínky a žádosti vyřizuji postupně v pořadí, ve kterém jste mi je zaslali.

Hezký zbytek léta

Jaroslav Lochman

Plavecká škola Radlice
telefon: +420605814264
e-mail: kurzy@psradlice.cz

P.S. Nabídka lekcí plavání pro dospělé je právě v přípravě. Podrobnosti a přihlášky vyvěsíme na naše stránky a sociální sítě v nejkratším možném termínu.