DOPOLEDNÍ LEKCE PLAVÁNÍ PRO MATEŘSKÉ A ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Lekce plavání pro mateřské a základní školy probíhají každý všední den od 8.30 do 11.30 hodin a k dispozici je vždy celý plavecký bazén bez přístupu veřejnosti. Výuku plavání vedou zkušení instruktoři a učitelé plavání, kteří učí děti od neplavců až po pokročilé plavce.

Plavecký bazén Radlice najdete přímo na trase metra B, stanice Radlická. Bazén je součástí multifunkčního sportovního centra SPORT PARK RADLICE.

LEKCE ŠKOLNÍHO PLAVÁNÍ V MŠ A ZŠ

Lekce plavání nabízíme jakou součást povinné výuky plavání v základních školách i jako zájmové kroužky v mateřských školách.

Děti z mateřských a základních škol máme na lekcích rozdělené do jednotlivých družstev dle plaveckých dovedností, a to od neplavců až po pokročilé plavce. Neplavce učíme zejména nebát se vody, vydechovat do vody a potopit hlavu. Učíme kraulové a znakové nohy, které jsou základem pro budoucí plavání. Důležitá je ve vodě poloha na zádech, abychom děti naučily i základní prvek sebezáchrany, tzv, hvězdičku. Z plaveckých způsobů začínáme jako první učit znak, který je nejjednodušší, poté kraul a až jako poslední plavecký způsob prsa, který je z hlediska koordinace nejtěžší. Celá výuka je vedena formou her.

VYBAVENÍ NA KURZ PLAVÁNÍ

Na dopolední kurz plavání je třeba mít s sebou především plavky, ručník, plavecké brýle, čepičku nebo gumičku do vlasů (při delších vlasech). Dále zálohu 10,- Kč na skříňku.

CENY ŠKOLNÍCH LEKCÍ, TERMÍNY

Požadavky mateřských a základních škol řešíme individuálně. Cena kurzu vychází především z finální dohody o spolupráci, kde je zásadní především počet lekcí, eventuálně plánovaná délka spolupráce.

PRO DALŠÍ INFORMACE NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE

Pro přímý telefonát či SMS vyťukejte +420 605 814 264 nebo ve svém mobilním zařízení rovnou stiskněte tlačítko VOLAT.

Pro psaní e-mailu použijte adresu kurzy@psradlice.cz nebo rovnou klikněte na tlačítko PSÁT E-MAIL a měl by se otevřít váš e-mailový klient (Gmail, MS Outlook, Mozzila Thunderbird apod.)