ORGANIZAČNÍ POKYNY PRO KURZY PLAVÁNÍ

VÁŽENÍ KLIENTI, PRO VSTUP NA BAZÉN PLATÍ AKTUÁLNĚ TYTO PRAVIDLA


1. TESTOVÁNÍ:

Děti do 6 let se nemusí testovat.

Před vstupem do provozovny bazénu, wellness centra, sauny nebo solné jeskyně  musíte splnit minimálně jednu z následujících podmínek systém O-N-T:

a) Doložíte, že jste podstoupil preventivní antigenní samotest přímo na místě s negativním výsledkem nebo že jste podstoupil rychlý antigenní test (RAT) za dozoru zdravotnického pracovníka prostřednictvím on-line služby nejdéle před 24 hodinami s negativním výsledkem.

b) Doložíte čestným prohlášením zákonného zástupce nebo potvrzením školy absolvování testu při screeningovém testování ve školách na začátku září, takový test má platnost 72 hod.

Oprávnění a povinnost kontroly splnění výše zmíněných podmínek mají zaměstnanci provozovny. 

Od 1. 9. 2021 platí pro účastníky pravidelných aktivit v neměnném kolektivu, že negativní výsledek rychlého antigenního testu má pouze pro účely těchto aktivit platnost 7 dní.

Před vstupem do bazénu je tedy potřeba předložit výše uvedené nebo na místě provést samotest, který jste přinesli nerozbalený a provedli před zaměstnancem plavecké školy. Prosím vás všechny o trpělivost a spolupráci. Pro nás je to organizačně náročné a neradi bychom něco podcenili a čelili nějakým problémům. Jsme rádi, že bazény jsou po dlouhé pauze otevřeny a věřím, že to tak i zůstane.   


2. RESPIRÁTORY

Respirátory se nosí ve společných prostorách recepce, šatna a galerie bazénu. Ve sprchách a na bazéně se nenosí.


3. VSTUPOVÉ KARTY

První týden budou turnikety otevřeny a bude volný průchod na bazén. Od příštího týdne tj. od 20. 9. bude vstup na bazén přes turnikety. Kartu na vstup do bazénu si od 20. 9. vyzvednete na recepci za zálohu 50 Kč.


Pevně věřím, že se situace po prvním týdnu ustálí a bude vše probíhat v poklidu a bez problémů.

Předem všem děkuji za vstřícnost a pochopení.

Jaroslav Lochman
hlavní instruktor